Vyhľadávanie

Kontaktujte nás

Načítať

Ochranné stany, haly a fóliovníky pred nepriazňou počasia

Zobraziť kategórie

Ochranné stany, haly a fóliovníky pred nepriazňou počasia

CHRÁŇTE SEBA A TO, NA ČOM VÁM ZÁLEŽÍ, PRED NEPRIAZŇOU POČASIA.

Stany do každého počasia

Či už pripravujete väčšie party alebo len malú rodinnú oslavu, nenechajte počasie, aby vám zábavu prekazilo. V prípade dažďa, vetra alebo nepríjemného ostrého slnečného žiarenia sa schovajte do stanu. Záhradné stany s oknami sú z odolných a ohňovzdorných materiálov. Ak hľadáte stan, ktorý je skladný a relatívne rýchlo ho postavíte, potom odporúčame nožnicové stany.

Úroda zreje v bezpečí

Prepadli ste záhradkárčeniu? Ak je to váš prvý rok, možno ste sa pustili do pestovania zeleniny bez fóliovníka. Prečo by ste ho na svojej záhrade mali mať? Vo fóliovníku je zelenina ukrytá pred chladným počasím, rýchlejšie dozreje a znižuje sa šanca pre škodcov. Fóliovník postavíte na záhrade pomerne ľahko a s trochou šikovnosti pod neho dostanete aj tohtoročnú úrodu.

Mobilná garáž alebo sklad

Potrebujete rýchlo zastrešiť skladové zásoby, postaviť garáž na auto alebo na záhradnú techniku? Ponúkame jednoduché riešenie v podobe mobilných skladových hál a garáží. Pevná konštrukcia a odolná plachta sa postarajú o to, aby vaše veci boli v bezpečí po celý rok. Váš majetok ochráni pred snehom, dažďom, vetrom a UV žiarením.

59,56 - 7 005,16

18 produktov

Zoznam je obmezený na:

Zmazať filtry
Doprava
zadarmo
Mobilná skladová hala 6x8m PVC 720HD Professional

nie je skladom, kontaktujte nás

5 110,09 € 4 976,52 €

Závažie pre pártystany RW55-15kg

nie je skladom, kontaktujte nás

68,78 € 59,56 €

Prihlásenie

Zabudli ste heslo? Pošleme Vám nové.
Ste tu prvý krát? Vytvorte si nový účet.