Vyhľadávanie

Kontaktujte nás

Načítať

Akčná ponuka Pártystany-Jičín.sk

Zobraziť kategórie
Predaj

Na stany zakúpené u nás

Dodávame náhradné diely

Akčná ponuka Pártystany-Jičín.sk

Akčná ponuka pártystanov a ďalšieho príslušenstva. Nájdete tu veľmi lukratívne a zaujímavé ceny. Tovar máme na sklade a čaká len na vašu objednávku. Akciová ponuka sa týka väčších i menších stanov. Veľké rozmery sa hodia na usporiadanie firemných slávností, na svadby, večierky a výstavy. Menšie stany sa hodia na zaistenie prístrešia na menšie rodinné oslavy, meetingy s priateľmi alebo záhradné párty. Stany sú zostavené z pevnej hliníkovej konštrukcie a kvalitných nepremokavých plachiet. V každom balení sa tiež nachádzajú povrazy a kotviaci materiál, aby ste stan mohli zaistiť aj z hľadiska bezpečnosti.
Hľadáte lacnejšie kúsky? Nechcete platiť plnú cenu a skôr sa obzeráte po akčnom tovare? V tom prípade využite túto našu skvelú akčnú ponuku Pártystany-Jičín.cz.
Akčná ponuka zahŕňa aj iné druhy produktov ako len pártystany. Nájdete tu stoličky alebo pivné sety, ktoré sa výborne hodia na rôzne vonkajšie udalosti. Dokonca je možné kúpiť plastovú podlahu či konferenčné alebo barové stoličky a cateringové stoly rôznych druhov i veľkostí. Všetko za veľmi nízke a priaznivé ceny. Chceme urobiť zákazníkom radosť a veríme, že si tu každý vyberie.

13,10 - 2 744,30

24 produktov
Farba
Rozmer
Gramáž plachty
Plocha
Trieda

Zoznam je obmezený na:

Zmazať filtry

Prihlásenie

Zabudli ste heslo? Pošleme Vám nové.
Ste tu prvý krát? Vytvorte si nový účet.