AKCIA "DOPRAVA ZADARMO" PRE VŠETKY GARÁŽE, FÓLIOVNÍKY A PÁRTYSTANY

Vyhľadávanie

Kontaktujte nás

Načítať

O firme

Naša spoločnosť pôsobí na trhu už niekoľko rokov. Vznikla v roku 2011 pod hlavičkou firmy Jiří Šulc. S rozširujúcim sa sortimentom a počtom ponúkaných služieb bola v roku 2014 pretransformovaná na spoločnosť partystany-Jičín s.r.o. Tá teraz úspešne pôsobí na území Českej a Slovenskej republiky.

Špecializujeme sa na predaj a prenájom mnohých typov pártystanov a ponúkame široký sortiment tovaru potrebného na vybavenie vašej akcie. Predávaný tovar sami využívame pri prenájmoch, preto môžeme s istotou hodnotiť kvalitu a životnosť produktov, ktorá je na veľmi vysokej úrovni. Väčšinu produktov máme vystavených v našich skladoch, preto je po predchádzajúcej dohode možná osobná prehliadka ponúkaného tovaru.

Značnú výhodu pre poskytovanie najlepších služieb pre našich zákazníkov nám zaisťujú vlastné bohaté skúsenosti s organizovaním a vybavovaním rôznych akcií. Preto sme schopní zákazníkom poskytnúť aj poradenskú činnosť. Všetky naše skúsenosti Vám radi odovzdáme. Ďalej je nedoceniteľný ľudský prístup pri vybavovaní Vašich objednávok, trpezlivosť pri odpovedaní na všetky typy otázok týkajúcich sa produktov či ich dodania a celková snaha nájsť optimálne riešenie pre každú Vašu potrebu.

Väčšina ponúkaných produktov je dostupná skladom, preto sme schopní uskutočňovať rýchle dodávky, expedícia skladového tovaru prebieha spravidla do druhého dňa od objednania. Tiež je možný osobný odber z našich skladov.

Prihlásenie

Zabudli ste heslo? Pošleme Vám nové.
Ste tu prvý krát? Vytvorte si nový účet.